ETTEVÕTTEST

Koddi OÜ on juhtiv kvaliteetsete keevitus- ja paigaldusteenuste pakkuja.
Koddi OÜ on loodud 2010-ndal aastal Tallinnas. Sellest ajast oleme teinud tublisti palju tööd ja väga arenenud. Enne Koddi OÜ loomist oleme töötanud 12 aastat FIE-na (füüsilisest isikust ettevõtjana) ja kogunud erinevate uste ja nende lukkude, varikatuste, trellide, aedade, erinevate treppide, trepi- ja ka rõdupiirdete valmistamisel ja paigaldamisel palju kogemust.
Pakume keevitust, teraskonstruktsioone ja paigaldust kõikidele vajadustele.


Mõtteviis
Koddi OÜ-s usume, et iga ettevõte ja klient on ainulaadsed; me ei usu, et klientidega suhtlemisel sobib üks lähenemine kõikidele. Selle asemel kuulame klientide täpseid nõudeid ja kohandame vastavalt oma tooteid ja teenuseid, et pakkuda parima lõpptulemuse.

Missioon
Alati pakkuda usaldusväärset ja kvaliteetset teenust, arvestades kliendi nõuete ja soovidega.
Olenemata sellest, kas vajate aedade, väravate, treppide, trellide, lükandukste või verandade eritellimist, saame teid asjatundlikult aidata kõigis teie nõudmistes.

Väärtused
Meie tegevuse nurgakivideks on erakordne klienditeenindus, töökindlus ja professionaalsus. 
Arvestada kliendi soovide ja vajadustega.
Kui teha, siis teha korralikult ja kvaliteetselt oma tööd.


Miks just keevitamisfirma?
Keevitamis- ja teraseehitustööd on ühed perspektiivseimaid töid nii Eestis kui ka mujal maailmas. Keevitamine ja paigaldused on meie jaoks huvitavad ning enesearendavad, kuna iga olukord vajab omaette lahendust ja lähenemist sellele. Keevitamine on meie jaoks kui kunst.KODDI OÜ krediidireiting